Skelbimai kituose Lietuvos miestuose.
Norėdami persijungti paspauskite žemėlapio piktogramą !
Skelbimai Mažeikiuose Kiti miestai | Statistika
V03
V05
V06
V08
V09
V11
V12
V13
V15
V16
V17
V20

APIE PORTALĄ

Portalas 'Skelbimai Mažeikiuose' – tai virtuali skelbimų lenta skirta interneto vartotojams nevaržomai pirkti ir parduoti prekes bei paslaugas.

Kuriant portalą naudotasi pažangiausiomis technologijomis ir stengtasi sukurti tokią teikiamų paslaugų kokybę, kad kiekvienas vartotojas galėtų lengvai ir intuityviai suprantamai surasti jį dominančią informaciją, patalpinti portale išsamiai aprašytus ir iliustruotus skelbimus, sekti savo skelbimų peržiūros statistiką bei juos administruoti.

Portalo kūrėjai kėlė sau tikslą, kad teikiamų paslaugų spektras būtų patrauklus kuo platesnei visuomenės daliai, įskaitant jaunimą, kaimo gyventojus, pagyvenusius asmenis ar asmenis su negalia, todėl be įprastų skelbimų lentoms kategorijų įtraukė ir visiškai naujas kategorijas.

Kitas kūrėjų tikslas – ne stebinti lankytojus skelbimų gausa, o pateikti tik aktualią informaciją. Tuo tikslu visiems skelbimams nustatyta maksimali demonstravimo trukmė lygi 28 dienoms (4 sav.). Suėjus šiam terminui sistema automatiškai deaktyvuoja skelbimus ir jie tampa nematomi skelbimų lentoje, nors duomenų bazėje ir išlieka. Jei skelbimas vis dar aktualus, jo autoriui reikės paskelbti jį iš naujo.

Šalia skelbimų kategorijos einantis skaičius nurodo kiek skelbimų einamuoju momentu yra šioje kategorijoje. Duomenys atnaujinami kas 5 min.

Portalo lankytojai sąlyginai skirstomi į dvi grupės: paprasti vartotojai ir registruoti vartotojai. Paprasti vartotojai gali tik ieškoti ir žiūrėti skelbimus, bei parašyti elektroninį laišką jų autoriams, kai tuo tarpu registruoti vartotojai naudojasi visomis portale numatytomis galimybėmis, tokiomis kaip:

  • gali ieškoti ir žiūrėti skelbimus;
  • patalpinti neribotą skaičių išsamiai aprašytų ir iliustruotų skelbimų;
  • stebėti skelbimų peržiūrų ir gautų elektroninių laiškų statistiką;
  • rašyti elektroninius laiškus kitų skelbimų autoriams;
  • gauti elektroninius laiškus (užklausas) pagal savo paskelbtus skelbimus;
  • administruoti savo skelbimus: pridėti / pašalinti nuotraukas, skelbti juos pakartotinai, nebeaktualius skelbimus pašalinti;
  • reklamuotis portalo aplinkoje;
  • įsiminti svarbius skelbimus vėlesnei peržiūrai;
  • redaguoti savo profilį.

Registruotu vartotoju gali tapti bet kuris lankytojas. Tam tereikia užpildyti nesudėtingą registracijos formą. Pats registracijos procesas greitas, paprastas ir nemokamas.

Tikimės, kad jums patiks paprastas ir funkcionalus 'Skelbimai Mažeikiuose', Jūs lengvai rasite dominančius ir talpinsite naujus skelbimus.

Visos teisės saugomos ©.    Projekto idėjos, techninio ir vizualinio įgyvendinimo autorius: UAB "ARBORITA"